Uncategorised

O firmie

Marzysław Rosiński. Opublikowano w Uncategorised

Zakład Elektroniki i Informatyki InfoTronika Marzysław Rosiński świadczy szeroki wachlarz usług informatycznych.

Tworzymy witryny internetowe, administrujemy nimi, doradzamy w sprawach hostingu.

Nasza oferta obejmuje systemy automatyki przemysłowej i budynkowej. Posiadamy własne oprogramowanie do zarządzania urządzeniami, które można przystosowywać do życzeń klienta.

Dostarczamy zestawy do składania bezpiecznych podpisów elektronicznych oraz inne certyfikaty z zakresu ochrony witryn internetowych i korespondencji elektronicznej.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Strony internetowe

Marzysław Rosiński. Opublikowano w Uncategorised

Tworzymy witryny internetowe w oparciu o popularne systemy CMS: Wordpress, Joomla, Prestashop. Współpracujemy w tym zakresie z profesjonalnymi grafikami. Modyfikujemy standardowe moduły zgodnie z życzeniami klienta.

Za naszym pośrednictwem można zakupić domeny internetowe. Do oferowanego oprogramowania oferujemy certyfikaty SSL zwiększające bezpieczeństwo danych Państwa klientów.

Pomagamy w doborze hostingu. Dla mniejszych realizacji oferujemy powierzchnię na serwerze współdzielonym.

Automatyka

Marzysław Rosiński. Opublikowano w Uncategorised

Urządzenia przemysłowe np. silniki, pompy, klimatyzatory i inne posiadające i pracujące w oparciu o indywidualne sterowniki a wymagające nadzoru i kontroli urządzenia zainstalowane w danym obiekcie można obsługiwać w systemie automatycznego zdalnego nadzoru. Obsługa ta jest też możliwa w przypadku obiektów znacznie oddalonych od siebie lub obiektów oddalonych od centrum nadzoru. Procesem tym steruje odpowiednio zaprogramowany komputer przemysłowy. Sterownik pracuje pod kontrolą systemu Linux i wyposażony jest w różnorodne wejścia i wyjścia (analogowe, cyfrowe, szeregowe). Komputer komunikuje się w czasie rzeczywistym ze sterownikami urządzeń, które nadzoruje. Mogą to być systemy klimatyzacji, chłodzenia, sterowania układami pompowymi. Układ może komunikować się z BMS (Building Management System), czyli systemem inteligentnego budynku lub stanowić jego podstawę.

iMod1000

Oferta dotyczy możliwości zdalnej kontroli pracy urządzeń przez internet (stacjonarny bądź oparty na sieci GSM). Oferowane oprogramowanie wraz z komputerem przemysłowym umożliwia wizualizację stanów i parametrów pracujących urządzeń, które są na bieżąco archiwizowane. Wybrane dane są przekazywane w formie komunikatów SMS bądź e-mail jako informacje alarmowe. System umożliwia tworzenie statystyk, raportów. Koszt opracowania koniecznego oprogramowania wraz z jednoczesną dostawą komputera przemysłowego jest niski. Wykorzystywany sprzęt jest dobierany w zależności od wymagań projektowanego systemu, można korzystać z wielu dostępnych rozszerzeń. System można wyposażyć we własny monitor dotykowy, dający możliwość sterowania komputerem bezpośrednio.

ekran1ekran2

Zainteresowanych współpracą zapraszam po dodatkowe informacje.

Istnieje możliwość przedstawienia referencyjnego pracującego już systemu.

Certyfikaty

Marzysław Rosiński. Opublikowano w Uncategorised

Oferujemy zestawy do składania bezpiecznych podpisów elektronicznych we współpracy z Unizeto Technologies SA.

Nasze usługi obejmują dostawę zestawów wraz z usługą potwierdzenia tożsamości. Potwierdzenie tożsamości realizujemy w siedzibie firmy lub w wersji mobilnej (dojeżdżamy do klienta). Obsługujemy region powiatów: Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Błonie oraz inne w uzgodnieniu z klientem.

W naszej ofercie znajdują się także certyfikaty SSL oraz certyfikaty do zabezpieczania poczty elektronicznej.

Za naszym pośrednictwem można odnowić posiadany certyfikat.

Zapewniamy atrakcyjne i konkurencyjne ceny.